top of page

APIE MUS

"THE GUN RANGE" - UNIKALI ŠAUDYKLA VAIZDINGAME REGIONINIAME PARKE

Pavargote nuo kasdienybės? Pripildykite savo laisvalaikį adrenalino!

“The Gun Range“ yra ideali vieta teisėtam ir saugiam karinių ginklų naudojimui, šaudymo įgūdžių įsisavinimui, taip pat įvairių lankytojų grupių pramogoms.

Šaudykla „TGR“ yra Neries upės regioniniame parke, Dūkštų kaime, Vilniaus rajone. Tai nepaprastai graži vaizdinga vieta, pasižyminti savo turtinga istorija, nuostabia gyva gamta ir puikiais kraštovaizdžiais. Ši vietovė garsėja įdomiais pažintiniais takais: vienas jų yra ąžuolų girios takas, čia galima pasigrožėti 180–200 metų senumo ąžuolų vaizdais.

Prie šaudyklos patogu privažiuoti, turime didelę ir patogią automobilių stovėjimo aikštelę. Mūsų adresas: Mokyklos g. 1b, Dūkštų kaimas, Vilniaus rajono savivaldybė.

Šaudyklos „TGR“ infrastruktūra susideda iš 2 dalių: Šaudyklos su 50 metrų ilgio ir 11 metrų pločio galerija, turinti gerą vėdinimo sistemą su šildymu ir optimalią apšvietimo sistemą; Administracinių patalpų.

Šaudykla „TGR“ suteikia daug unikalių galimybių užsiminėti šaudymo sportu, aktyviai ilsėtis ir smagiai leisti laiką tiek individualiai, tiek kompanijoje.

bottom of page